top of page

Чарівним жінкам присвячується

   Відшуміла зима лютими морозами, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна звабно-принадлива красуня-весна, яка принесла відчуття свіжості, аромат талого снігу та тепло сонця. А ще свято найпрекраснішої половини людства, свято 8 Березня, свято жінок, берегинь життя людського. І саме це свято є символом усього найкращого в житті - сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. В усі часи в усіх країнах світу  жінка стоїть вище чоловіка: в ній ніжність, краса, надзвичайна зворушливість та чутливість.

      Вже доброю традицією нашої школи стало вшанування найкращої половини людства – Жінки. Актив учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Марії Миколаївни Ониськевич підготували та провели виховний захід «Чарівним жінкам присвячується».

    У святково прибраній залі зібралися всі працівниці нашої школи: учителі, працівники кухні, прибиральниці, мами, бабусі, дівчатка. Зі словами вдячності та вітання  до присутніх звернулися директор школи Г.І.Грогуль та наші учні, які подарували всім щирі побажання, пісні та танці.

                                                                                                                                

Тиждень початкових класів

     Минулими днями (з 16 по 20 лютого) у нашому НВК згідно наказу пройшов тиждень початкових класів. Завдання якого було продемонструвати найкращі уроки вчителів, поділитися досвідом роботи з молодшими школярами, підвищувати інтерес  учнів до предметів, розширювати і поглиблювати знання та уміння школярів з предметів, реалізувати на практиці основні принципи особистісно орієнтованого підходу до навчання, створювати сприятливі умови до виявлення знань та умінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях, розвивати творчі здібності та навики дітей. Кожен день тижня був тематичний. У понеділок святкували День української мови та літератури. Учні других класів разом із вчителями відкрили тиждень «Святом української мови». У цей день пройшла виставка-конкурс стінгазет на тему «Моя країна Україна».

    Вівторок – День цариці математики. У третіх класах відбувся конкурс  «Усезнайко – 2015».

    Середа – День мистецтва у початковій школі. Пройшла виставка малюнків «У світі казки чарівної». Учні перших класів розіграли інсценівки українських народних казок «Рукавичка», «Колобок», «Ріпка», де показали свої акторські здібності. Четвертокласники організували виховний захід присвячений творчості Лесі Українки «Через любов у безсмертя».

    Четвер. День фізкультури і здоров’я. У спортзалі силами вчителів Вежичаніна С.С. та Ничипорчук С.А. було проведено спортивні змагання у 2 та 4 класах «Веселі старти».

    Закриття тижня початкових класів відбулося у п’ятницю інтелектуальним марафоном «Своя гра» та виховним заходом та виховним заходом приуроченим роковинам подій на Майдані Незалежності та пам’яті загибелі Небесної Сотні. Усі школярі, які брали активну участь у тижні початкових класів були відмічені призовими місцями та нагородами.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Тиждень іноземної мови

     Проведення цікавих предметних тижнів стало доброю традицією у нашому ліцеї. Отож з 10 по 17 лютого проводився тиждень іноземної мови, на якому учні мали можливість продемонструвати свої знання. Протягом тижня проводилися: конкурс проектних робіт між учнями 5-11 класів (вчитель Берташ Н.В.); літературно-музичне свято «Оn the wave of music» (вчитель Кушнір В.І.); інтелектуальну гру між учнями 5-х класів «Хто знає більше німецькою?» (вчитель Таргоній І.В.); інсценізацію казки «A house in the wood» (вчитель Тіт М.А.); брейн-ринг «What do we know about Great Britain» (Берташ Н.В.); інтелектуальну гру між учнями 6-х класів «Lucky Chance» (Савич Н.І.); Party devoted to St.Valentine Day «Love Makes the World Round» (вчитель Кушнір В.І.); літературно-музичне свято «What a wonderful world of music» (вчитель Кушнір В.І.), на якому учні 10-А класу співали відомі іноземні хіти та підготували цікаві презентації про їх виконавців. Але окрасою свята стала пісня Злати Огнєвич «Open your heart to Ukraine», яка нагадала всім про сумні минулорічні події на майдані.

     Подібні заходи вже стали традицією і я думаю, що так буде й надалі. «Live and learn»  («Живи навчаючись») говорить англійське прислів’я, тому будьмо розумними і вивчаймо англійську мову.

                                                                                                                                            Ющук Наталія,

                                                                                                                                                 10-А клас                                                                                                                                     

День Святого Валентина

   14 лютого – "найтепліший" день року! Адже саме в цей день, день всіх закоханих, наші серця особливо зігріті любов’ю і ніжністю найдорожчих для нас людей. У нашій школі кожного року саме на свято закоханих працює пошта святого Валентина. У скриньку всі бажаючі вкидають вітальні листівки, а згодом наші поштарі розносять адресатам ці маленькі дарунки. І так приємно отримати валентинку-сердечко від дорогої тобі людини.

     Цього року в нашій школі члени учнівського самоврядування під керівництвом голови РУЛ Ющук Наталії та педагога-організатора М.М.Ониськевич  вирiшили започаткувати нову традицiю, а саме 14 лютого, в день святого Валентина, провели для учнів 10 класів розважальну гру «Хто зверху?» , де команди найсміливіших, найсильніших,  старшокласників та найрозумніших, наймудріших,  найкрасивіших дівчат нашої школи помірялися силами у «запеклих боях», а для учнів 8 класів було проведено розважальний конкурс «На крилах любові». Під час різних випробувань ми обрали  найніжнішу, найінтелектуальнішу, найчарівнішу дівчину та найвродливішого, наймужнішого юнака, які і стали Валентином та Валентиною цього вечора.

    Різноманітні конкурси, веселі забави, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Тиждень світової літератури

  Згідно річного плану школи та з метою розвитку знань та умінь зі світової літератури, розвитку творчих здібностей учнів у школі з 02 по 06 лютого традиційно проходив Тиждень світової літератури. Учні 5-11-х класів взяли активну участь у всіх запланованих заходах.

  Понеділок – розпочався Тиждень виставкою-конкурсом на кращу стінгазету             «Я рекламую улюбленого письменника». Газети були яскравими та насиченими інформацією. Найактивнішими були такі класи: 7-А – «Літературний калейдоскоп» (учитель Доля І.В.); 8-А – Жуль Верн (учитель Савінська Е.В.); 9-Б – Адам Міцкевич (учитель Мосійчук В.П.); 10-А – Лев Толстой (учитель Кирильчук В.І.); 10-Б – «Літературні цікавинки» (учитель Савінська Е.В.); 11-А – Антон Чехов (учитель Стрілець Л.Д.); 11-Б – Чарльз Діккенс (учитель Кирильчук В.І.).

  Учні 6-х класів стали учасниками конкурсу «Мандри у світ літератури» (учитель Стрілець Л.Д.). Перемогла дружба. А у вікторині «Сторінками літературних творів», яку провела учитель Мосійчук В.П., перемогу здобула команда дівчат «Романтики» 9-Б класу, команда хлопців «Кентаврики» посіла ІІ місце.

  Вівторок – цікавим видався цей день, тому що учні 5-7 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Квіти для улюбленого письменника». Переможцями стали:

І місце – Лесковець Юлія (7-Б), Шульжик Софія (5-А), Ничипорчук Ангеліна (5-Б);

ІІ місце – Огороднік Вікторія (5-В), Лук’янчук Юлія (7-Б), Грогуль Антоніна (5-Б);

ІІІ місце – Кузьмич Людмила (6-В), Богданець Ірина (6-Б), Кляпко Яна (7-Б).

  У цей день мали можливість позмагатися 8-А та 8-В класи у грі «Літературні розумники» (вчитель Савінська Е.В.). Перемогу здобула команда «VIP» 8-В класу,       а команда «Веселка»з 8-А класу – ІІ місце.

   У середу було організовано та проведено інтелектуальний конкурс між учнями  

7-А класу (учитель Доля І.В.).перемогла команда «Патріот», комадна «Смайлики» зайняла друге місце.

   У четвер було проведено літературну гру «Дев’ятий вал» (учитель Кирильчук В.І.) між командами 10-А класу «Романтик» і 10-Б «Веселка». Переможцями стала команда 10-Б класу «Веселка».

  У п’ятницю між 5-ми класами відбулася гра «Речі та їх власники» (учитель Чероватенко О.О.). У грі приймали участь три команди 5-А «Клуб літературознавців» (І місце), 5-Б «Знавці літератури» (ІІ місце) та 5-В класу «Метри літератури» (ІІІ місце).            

   Закінчився тиждень цікавим і захоплюючим конкурсом «Вислови відомих людей про літературу. Хто більше?». Найактивнішими були учні 6-В, 7-А, 9-А, 9-Б (ІІ місце), 7-Б (І місце) та 10-Б (ІІІ місце).

   Такі заходи підвищують інтерес до уроків світової літератури, виховують повагу до національних літератур та культур, традицій народів світу, навчають висловлювати власну думку, формують естетичні смаки. Беручи участь у заходах школярі формують власні творчі здібності логічне мислення, виявляють акторську майстерність.

  Загалом тиждень був насиченим, цікавим та пізнавальним.

Засідання творчої групи вчителів суспільних предметів 

    19 січня 2015 р. на базі нашого ліцею відбулося засідання творчої групи вчителів суспільних дисциплін Рокитнівського  району на тему: «Сучасні підходи до застосування краєзнавчого матеріалу під час навчальної практики з історії». Його учасників ознайомлено з науково-методичним супроводом навчальної практики у виступі Радіон Л.Р. – заступника директора з навчально-методичної роботи.      

     Вчитель історії Слесар Л.В. поділилась досвідом проведення практики з історії на основі краєзнавчих матеріалів. Членам творчої групи презентовано мультимедійні проектні роботи учнів з історії рідного краю. Дитячий фольклорний колектив школи представив різдвяно-новорічні колядки і щедрівки с.Рокитне.

    Досить цікаво пройшов круглий стіл вчителів істориків з учнями школи «Ми – вам, ви - нам» в ході якого учасники обмінялись інформацією щодо історичних подій на Рокитнівщині.

   Члени творчої групи вчителів-суспільників мали можливість познайомитись з історією с.Рокитне, Успенського храму на його території, дізнатись про традиційні страви на Поліссі та взяти участь у їх дегустації.

   Підводячи підсумки, учасники засідання відмітили обізнаність учнів ліцею з історією свого краю, їх вміння гідно представляти свої роботи, використовуючи сучасні засоби ІКТ.   

 

Новорічна казка

        Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і діти з нетерпінням очікуємо на зимові свята. Новий рік, Різдво, Водохреще несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи та танці!

         Мабуть, кожен хотів би, щоб Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно... Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового року, так його і проведеш.

        Отож в нашій школі новорічні свята ми зустріли на «ура». Протягом 24 – 26 грудня 2014 року була проведена новорічна програма для школярів, яка складалася з хороводів, конкурсів та інсценізованих новорічних казок, підготовлених членами учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора. Новорічні костюми, артистизм учасників та дитяча зацікавленість зробила дійство новорічною казкою, на якій вручив подарунки сам Дід Мороз (Вежичанін Назар) з Снігурочкою (Богданець Людмилою). Приємно здивувала дітей новорічна дискотека.

        Від проведення новорічних свят кожен з нас отримав велике задоволення.

       У Новому році хочеться побажати всім радості, щастя, здоров'я, багатства та довгого віку!

 

Семінар-практикум для вчителів індивідуального навчання

   25 грудня 2014 року на базі нашого навчального закладу відбувся семінар-практикум для вчителів індивідуального та інклюзивного навчання на тему: «Корекційна спрямованість спеціального уроку». Корекційно-розвитковий урок на тему "Диференціація звука "Л" для учнів з вадами мовлення  показала  вчитель-логопед  Крук  Оксана Петрівна. Фрагменти уроків для учнів з розумовою відсталістю підготував вчитель індивідуального навчання Алімамедов Руслан Імранович.

  Про  корекційно-виховну роботу вчителів індивідуального та інклюзивного навчання, організацію логопедичного та психологічного супроводу корекційної освіти, структуру роботи в закладі прозвучало у виступах завідувача районної ПМПК Гречко Тамари Максимівни та заступників директора Близнюк В.М., Трофимчук  Т.Д. та Радіон Л.Р.

    Завідувач обласної ПМПК Шагай Надія Іванівна ознайомила учасників семінару про створення та  структуру роботи інформаційного ресурсного центру в Рівненській області по організації іінклюзивної освіти.

 

День Святого Миколая

    З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята.  Не встигли оглянутись - як уже і Миколая ! А це особливе свято і для малих, і для дорослих.  Цілий рік Святий Миколай спостерігає за дітьми з  небес: чи добре поводяться, чи старанно вчаться в школі, чи допомагають батькам?19 грудня – це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважують: чого було більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково під подушкою знайдуть подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки, обдаровує дітей радістю, сіє в їхні серця зернятка добра та любові. 

   

 Доброю традицією нашої школи стало щорічне привітання молодших школярів зі святом Миколая. Щороку члени учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Ониськевич Марії Миколаївни напередодні дня Святого Миколая  крокують з класу в клас, вітаючи молодших школярів зі святом.

   Усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали нас в тому, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Акція "Допоможи солдату"

  У цей важливий для країни час українці разом, як одне ціле спільними зусиллями долають труднощі: одні до останнього мужньо захищають нашу землю, а інші допомагають забезпечити їм належні умови для виживання на війні. В нашому ліцеї працює згуртований колектив, навчаються свідомі школярі, які зростають в сім’ях не байдужих до долі наших солдат. Так, нещодавно на засіданні учнівського самоврядування школярі запропонували активізувати роботу волонтерів школи та зібрати матеріальну допомогу в зону АТО.  Таким чином з 01 по 12 грудня 2014 року у нашому навчальному закладі було проведено загальношкільну акцію «Допоможи солдату».

    Першим кроком було створення штабу в історико-краєзнавчому музеї «Рідний край», де оформлено куточок пам’яті загиблого в АТО випускника нашої школи Маринича Віталія.

   Тільки із світлин спостерігав Віталій, яку допомогу надають односельчани його побратимам. Протягом двох тижнів волонтери приймали від учнів 1-11 класів  теплий одяг, продукти харчування та грошову допомогу для солдат. Діти від щирого серця писали листи, малювали малюнки і приносили чимало необхідних речей.  Приємно, що до акції активно  долучилися трудовий колектив, учні та їх батьки.

      Вчитель історії  Євтушок Руслана Анатоліївна організувала серед учнів 5-10 класів благодійну ярмарку під час якої було зібрано 2247 грн. і передано у штаб волонтерів НВК.  Діти приготували чимало солодощів, тістечок, тортів та бутербродів, які самі купували і закликали інших.

    Усі зібрані під час акції  продукти, теплий одяг та 4739 грн. передано волонтеру А.Ковальчук.

     Хочемо подякувати всім дорослим і учням за те, що не лишилися байдужими і дружньо надали грошову та матеріальну допомогу, показали свої моральні цінності – доброту і повагу, щирість і благодійність, милосердя і турботу про інших людей – солдатів, які захищають цілісність нашої держави – України. Сподіваємося, що, зробивши добру справу, зігріємо серця багатьох захисників, а листи і малюнки від дітей вбережуть наших героїв від ворожих куль.

 

 

 

Етно-фестиваль "Вифлеємська зірка"

  11 грудня 2014 року в актовій залі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбувся обласний етнофестиваль «Вифлеємська зірка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, у якому взяли участь 20 колективів із професійно-технічних навчальних закладів, 19 - із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

  Учасники презентували частини різдвяних обрядових дійств: «вертепи», колядки, щедрівки, віншування тощо. 

    Рокитнівщину на цьому конкурсі представляли учасники гуртка "Вокальний спів" під керівництвом Гончара Б.І., які і вибороли перше місце. Вітаємо наших учнів і бажаємо їм ще багато перемог на їхній пісенній ниві.

     

 

День Збройних сил України

      Щороку 6 грудня в Україні відзначають День Збройних cил України та проводять різні тематичні вечори. Ось і у нашому ліцеї у 3-В класі відбувся захід присвячений цьому дню на якому були присутні батьки, дідусі, бабусі та вчителі нашого ліцею.

     Святково прибраний зал. Дітки у вишиванках. Ця атмосфера сприяла тому, що всі із захопленням і зацікавленням чекали дійства. Розпочала свято класовод Кондратюк В.Т., яка познайомила присутніх із історією виникнення свята. Далі на сцену виходять дівчатка, які у віршованій формі вітають хлопчиків – майбутніх захисників Вітчизни, а також усіх чоловіків. Юні школярі виконували пісні патріотичної тематики, які піднімали дух присутнім.

    Потім відбулися змагання між командами «Козаків» та «Силачів», де хлопці продемонстрували свою кмітливість, винахідливість, спритність та вміння діяти

 у складних ситуаціях. В результаті змагань перемогла дружба, а учасники отримали призи.

   Нашим воїнам діти намалювали малюнки та написали душевні побажання: миру, злагоди й щасливого повернення до дому, а також прийняли участь в акції «Допоможи солдатові».

     Діти і їх рідні були в захопленні від свята, а хлопчики завершили його словами :

Треба швидко підростати

І професію обрати,

Щоб у армії служити

І Вітчизну боронити!

 

 

Нумо, козачата!

    4 грудня у нашому навчальному закладі було проведено традиційну спортивно-розважальну гру «Нумо, козачата!», яка була присвячена Дню Збройних сил України. В змаганні взяли участь учні 5-х класів, які були поділені на три курені: курінь імені Байди-Вишневецького (5-А), курінь імені Богдана Хмельницького (5-Б) та курінь імені Петра Сагайдачного (5-В).

     Основною метою даного виховного заходу було: розширити знання учнів про славне минуле   українського народу; виховання любові до України, підвищення інтересу до історичного минулого, почуття національної свідомості та громадянської активності, сприяння розвитку дружніх стосунків між учнями.

    Учасники позмагались в інтелектуальних, спортивних та розважальних конкурсах, під час яких показали свою спритність, силу та знання історії і традицій українського козацтва.

 

 

 

     За змаганнями юних козаків залюбки спостерігали учні школи та вчителі.

     Хлопці довели, що козацькому роду нема переводу.

     Керували підготовкою свята педагог-організатор Марія Миколаївна Ониськевич та члени учнівського самоврядування школи.

    У процесі боротьби перемогу з невеликим відривом отримав курінь імені Байди-Вишневецького (5-А клас). Вітаємо переможців та всіх учасників свята.

 Ми бажаємо вам, хлопці,

     Друзі наші щирі,

 На «відмінно» всім навчатись

     І жити у мирі.

Щоб зростали і мужніли

     Ви кожну годину,

Щоб батьки пишались вами

      У будь-яку днину!

Нумо, козачата!
День ЗСУ
Акція Допоможи солдату
Миколая
Новий рік
Творча група
Вифлиємська зірка
ПМПК
Світова
День Валентина
Початкові класи
Англійська
8 березня
bottom of page