Подорож до Львова
Поїздка до Львова, яка відбулася 27 грудня 2015 року, стала своєрідним продовженням традиції подорожувати визначними містами України. Львів одразу зачарував нас своєю красою та архітектурою. Навіть в повітрі відчувалася атмосфера новорічних свят. Саме тому це місто відвідує величезна кількість туристів. І наш ліцей не став винятком. Учні з керівниками поїздки відвідали Національний Академічний Театр Опери та Балету ім. Соломії Крушельницької, де відбулася прем’єра вистави “Попелюшка”. Після вистави працівник театру провела нам екскурсію. Учні побували в дзеркальній залі, в якій раніше приймали визначних діячів.
Ми мали нагоду поринути в духовну велич Львову, відвідавши перлину українського бароко собор Святого Юра. А на остаток наша група чудово відпочивала в торгово-розважальному центрі “Ашан”.
Свято Миколая
Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Миколай принесе їм безліч подарунків.
18 грудня Святий Миколай завітав і до нашого навчального закладу. Вже доброю традицією стало щорічне привітання молодших школярів зі святом Миколая. Щороку члени учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора Ониськевич Марії Миколаївни напередодні свята крокують з класу в клас, вітаючи молодших школярів.
Та яке свято без подарунків? Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням подарував школярам багато солодощів. Роздаючи подарунки, Святий Миколай бажав учням бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.
Олімпійське лелеченя
15 грудня 2015 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» в смт. Рокитне (спортзал Рокитнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).
В заході брали участь 12 дітей (учні 5-6 класів): 6 хлопців, 6 дівчат. А саме:
Ражик Олександр, Зарченко Тарас, Супрунець Назар, Сябрук Владислав, Гребеневич Юрій, Лозян Іван, Панько Анастасія, Кляпко Софія, Вежичанін Олена, Кириловець Світлана, Пахнюк Тетяна, Кулакевич Каріна.
Команда Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» виступала під назвою – «СПОРТ». Тренер – Вежичанін Сергій Сергійович. Емблема – зображення дерева як символу життя, квіти якого були зображені у вигляді спортивного інвентарю. Іншими словами «спорт – це життя»!
Спортивно-масовий захід складався з таких етапів:
-
представлення (включає в себе назву команди, емблему та девіз);
-
комплексна естафета;
-
вікторина на олімпійську тематику.
За підсумками команда нашої школи здобула 2-ге місце. Вітаємо наших юних спортсменів!!!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому результаті, а весь час рухатися вперед до цікавого, розвивати і вдосконалювати свої навички!
Олімпійський куточок
На допомогу вчителю фізичної культури у 2015 році був створений «Олімпійський куточок». Над оформленням працювали вчителі кафедри, зокрема: Ничипорчук С.А., Вежичанін С.С., Павленко В.В., Богданець О.С., Ничипорчук В.П., Ониськевич І.В. та Грогуль В.Г.
На його стенді висвітлена інформація про спортивні перемоги спортсменів України, цікава інформація про історію Олімпійських ігор.
Олімпійський куточок розповідає про розвиток національного та міжнародного олімпійського руху, а також знайомить нас з видатними українськими спортсменами-олімпійцями. Окремим розділом куточку висвітлено графік проведення шкільних секцій з різних видів спорту, де кожен може довідатись про те, в які дні тижня та о котрій годині проходять заняття. Подана інформація про проведення загальношкільних змагань та графік проведення шкільної спартакіади.
Всі досягнення висвітлюються на стенді «Олімпійського куточка».
Проходити коридором до спортивного залу тепер стало цікавіше, адже усі можуть бачити історію розвитку Олімпійських ігор та уславлених спортсменів сучасності, спортивну гордість навчального закладу, а також результати виступів наших спортсменів у спортивних заходах районного рівня.
Одне із чільних місць «Олімпійського куточка» є «Олімпійська книга» що спрямована на популяризацію олімпійського руху, пропаганду здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, а також щоб кожен бажаючий міг довідатись про те де, коли і як зародились олімпійські ігри, про олімпійські види спорту, про видатних радянських, сучасних олімпійців, їх біографії та багато чого іншого.
Перед дітьми постають відомі спортсмени, олімпійські чемпіони, які досягли успіху. Саме таким має бути герой української нації: інтелектуально і духовно розвинутим, соціально активною людиною яка читає, цікавиться історією, культурою своєї країни, активно займається спортом — не має значення, на аматорському чи професійному рівні, — і завдяки цьому досягає успіху.
Вчителі фізичної культури небайдужі до майбутнього наших дітей, намагаються створити усі умови аби наші діти зростали здоровими, розвинутими та спроможними відстоювати свою честь та честь країни.
В підсумку можна відмітити, що створення Олімпійського куточка в закладі дає поштовх та сприяє підвищенню інтересу до занять різними видами спорту учнів школи, залученню їх до регулярних занять фізичною культурою та спортом.
Нумо, козачата!
4 грудня 2015 року у нашому навчальному закладі було проведено традиційний спортивно-розважальний конкурс «Нумо, козачата!», який був присвячений Дню Збройних Сил України. В змаганні взяли участь учні 5-их класів.
Основною метою даного виховного заходу було розширення знань школярів про період козаччини, формування у них уявлень про життя козаків, їхні риси характеру та побут, звичаї і традиції; виховання шанобливого ставлення до героїки наших предків, запорізьких козаків, спонукання до наслідування їх кращих рис: добродушності, безкорисливості, товариськості, взаємопідтримки.
Юні козачата мали змогу продемонструвати свої силові якості, спритність, кмітливість, інтелект та командний дух у конкурсах «Повзунець», «Посадка і збирання картоплі», «Забава кашоварів», «Влучний постріл», «Жартівливі та дотепні», «Як козаки на конях скакали», «Козацька кмітливість».
За змаганнями залюбки спостерігали учні школи та класні керівники п’ятих класів. Хлопці довели, що козацькому роду нема переводу.
Керували підготовкою та проведенням свята педагог-організатор Марія Миколаївна Ониськевич та члени учнівського самоврядування школи.
Боротьба була нелегкою. І ось настав хвилюючий момент. Підрахувавши бали, журі оголошує переможців змагань «Нумо, козачата!» ними стала команда юнаків 5-А класу, друге місце посіла команда 5-В класу.
Вітаємо наших переможців та всіх учасників свята. Бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у навчанні та мирного неба над головою.
Оберіг для воїна
Уже тривалий час триває жахлива війна на сході нашої країни. Багато мужніх воїнів віддали свої життя за українську землю, відстоюючи цілісність нашої держави. Але ще з більшою впертістю продовжують боронити Україну ті, хто вижив завдяки молитвам рідних і близьких, завдяки їхній моральній і матеріальній підтримці. А підтримували і продовжують підтримувати наших бійців у зоні АТО всі, хто небайдужий до долі своєї Вітчизни: матері, дружини, жінки, педагоги, учні. Та найбільше зігрівають своїм душевним теплом наших захисників у зоні АТО — діти, які дарують їм зроблені власноруч українські сувеніри, листівки, малюють патріотичні малюнки, пишуть листи та вірші, моляться за їхні життя і за мир в Україні.
З 25 по 30 листопада 2015 року в Рокитнівському НВК «Школа I-III ступенів-ліцей» була проведена акція «Оберіг для воїна». В акції приймали участь учні 1 -11 класів. Школярі нашого навчального закладу підтримали воїнів АТО сувенірами,листами та патріотичними малюнками з добрими, теплими словами вдячності. Адже всім відомо, що дитяче слово, зроблений власноруч малюнок мають неабияку силу, є оберегом. Слова, які лунають із дитячих сердець, дають наснагу нашим захисникам не втрачати незламного духу перемоги та висловлюють вдячність за мирне небо над нашими головами та віру в щасливе майбутнє.
Лінійка пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років
26 листопада учнями 10 класу було проведено лінійку пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років. Кожен з присутніх переосмислив нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця.
Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як голодомор.
Пекло, створене в Україні на початку 30-х років ХХ століття, не можна ні з чим порівняти ні у вітчизняній, ні у світовій історії. Більшовицький режим вирішив голодом поставити український народ на коліна, змусити його будувати „комунізм” на кістках мільйонів.
У 1932-1933 роках був в Україні великий голод. Не було тоді ні війни, ні потопу. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки живого люду лягло у могили - старих, молодих і дітей, і ще ненароджених у лонах матерів.
Хвилина мовчання дала переосмислення кожному з нас, що сталося з тими, хто помирав в жахливих муках, шукаючи крихти хліба.
Минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!
Конкурс "Гринвіч"
В середу, 25 листопада 2015 року, в нашому ліцеї відбувся VI Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч».
Конкурс «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №105 від 07.02.2013 р. та в межах виконання програми вивчення та популяризації іноземних мов у середній школі на 2016 рік, який Президентом України запропоновано оголосити роком англійської мови.
Цей конкурс є найпопулярнішим в Україні серед учнів загальноосвітніх шкіл. 28 учнів нашого навчального закладу стали учасниками цього конкурсу.
Свято Повноліття - 2015
6 листопада, в нашій школі відбулося свято для наших одинадцятикласників - Свято Повноліття. Для майбутніх випускників це один з найголовніших етапів життя - вручення паспортів
Саме у 16 років дитина переступає поріг з дитинства у юність. Це означає певний рубіж, нові відносини в родині, в колективі, в суспільстві. Українське законодавство передбачає особі у 16 років отримання громадянського паспорта, що є юридичною сходинкою на шляху до самостійності юних вихованців.
Класний керівник Кушнір Валентина Іванівна висловила велику вдячність батькам, які 16 років тому подарували життя таким чудовим громадянам України, подякувала за те, що вони завжди любили своїх дітей і вірили в їх сили.
Звучали вітання на адресу «іменинників» від старшокласників, молодших братиків та сестричок, а також дитячого танцювального колективу .
Батьки вручили своїм уже дорослим дітям хліб-сіль на вишитому рушнику.
Випускники дали урочисту обіцянку бути гідними громадянами України, працювати на її благо і примножувати її міць. Це свято для них стало незримою межею між дитинством і самостійним життям. Надалі життєвими стежками вони крокуватимуть так, як і належить повноправним громадянам нашого суспільства.
Екскурсія в м.Київ
28 жовтня відбулась довгожданна екскурсія у «Національний музей бджільництва» та аквапарк «Dream Town» міста Києва.
У найбільшому залі музею учні побачили експонати, картини, великі настінні малюнки, що розкривають зміст і особливості основних етапів розвитку галузі – бортницького і рамкового бджільництва. З цікавістю розглянули колекцію найпростіших вуликів-дуплянок, виготовлених із соломи, рогози, верби сапеток, липівок для зберігання меду, спостережних вуликів різних конструкцій горизонтальних та вертикальних, димарів, медогонок, вальців для виготовлення вощини.
В залі «Апітерапія» учнів зацікавила експозиція, покликана ознайомити відвідувачів з широким спектром лікувальних властивостей продуктів бджільництва, розробками лікувальних і профілактичних препаратів: екстрактів, настоїв, мазей, запропонованих науковцями інституту для впровадження в лікувальних установах.
Колекція виробів з воску причарувала увагу дітей. В ній були представлені свічки, іграшки, сувенірні вироби, форми для їх виготовлення.
Не менш захоплюючою була поїздка в метрополітені до аквапарку. У розташуванні аквапарку Дрім Таун - 14 гірок, 2 хвильових басейни, 3 басейни з течією, лагуна з аквабаром на 55 посадочних місць, джакузі, а також дитяча зона площею близько 700 кв.м.
Родзинкою аквапарку став Банний світ, де представлено 9 видів бань народів світу, спа - зони, релакс - процедури. Місткість аквапарку - 3500 тисячі відвідувачів одночасно.
Тиждень психології
З 19 жовтня по 23 жовтня 2015 у школі пройшов тиждень психології.
Метою тижня було створення позитивного психологічного клімату в школі, розширення та насичення емоційного життя дітей та підлітків, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу і світу іншої людини, розкриття творчого потенціалу школярів.
Для першокласників, з метою формувати дружні стосунки між хлопчиками та дівчатками, виховувати ввічливість, культуру ґендерного спілкування було проведено казкотерапію «Дружня країна».
З профілактичною метою для учнів 7-9 х класів організовано лекцію «Наркоманія – отрута суспільства», де дітей ознайомили з катастрофічним впливом наркотиків на організм людини, дії та групи наркотиків.
У шкільній бібліотеці діяла виставка психологічної літератури, було випущено газету «Психологічний вісник».
Протягом тижня діти та дорослі задавали питання психологу, жартували та писали один одному побажання, залишаючи свої листи в «Пошті довіри» та на "Дереві побажань".
Учні середніх класів змагалися за перемогу в грі «Слідопит». Школярі з неймовірним азартом досліджували школу: рахували східці, пізнавали смаки своїх учителів та ін.
Тиждень психології пройшов під девізом «Кохання» . Організовано інформаційне повідомлення про велике та щире кохання «З чого все почалося. Міф про Психею та Амура». Протягом тижня проходили виставки "Висловів про Кохання" та "Як сказати "Я тебе кохаю" різними мовами світу".
Неодмінними супутниками творчого процесу були гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки. Тиждень психології став справжнім святом для душі.
Шкіряний м'яч
Другий тиждень жовтня розпочався зональними змаганнями з футболу «Шкіряний м’яч».
Наш навчальний заклад приймав команди : Рокитнівського НВК «Школа І ступенів-гімназія», Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей».
06 жовтня змагалися юнаки 2005-2004 року народження. Першими зіграли команди Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» та Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Незважаючи на погодні умови (густий туман) перемогла збірна нашої школи. Потім наші юнаки грали з командою «Школа І ступенів-гімназія». Гра була складною і напруженою. У фінал вийшла команда гімназії.
13 жовтня на шкільному стадіоні ліцею змагалися команди юнаків Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», Рокитнівського НВК «Школа І ступенів-гімназія», Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» 2004-2003 року народження. У фінал вийшла команда нашого навчального закладу на чолі з тренером Вежичаніном С.С.
Фінал відбувся 16 жовтня в Рокитнівському НВК «Школа І ступеня-гімназія». Після жеребкування наші хлопці грали першими з командою Березнівської ЗОШ.
Перший тайм був напружений і цікавий. Наші хлопці нервували і тому пропустили 4 м’ячі. Суперники були наполегливі, швидкі, і зібрані. І все ж таки наші футболісти під час перерви налаштувались на боротьбу. В другому таймі не пропустили жодного м’яча. Спроба відігратись була вражаюча! Юнаки забили суперникам 3 м’ячі. Гра закінчилась з рахунком 4:3 на користь Березівської ЗОШ.
Далі учні нашого ліцею зіграли за 3-4 місце із командою Дроздинської ЗОШ і здобули перемогу. Отже, в підсумку ми маємо третє місце. Учні обіцяли, що тренуватися будуть краще і в наступному році обов’язково здобудуть перемогу!
Завершували змагання юнаки 2003-2002 року народження. Гра відбулася на шкільному стадіоні нашого навчального закладу 20 жовтня о 10:00. Цього разу було лише 3 команди: Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», Рокитнівського НВК «Школа І ступенів-гімназія» та Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей».
Першими зіграла команда Рокитнівського НВК «Школа І ступенів-гімназія» та Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей».
В цьому поєдинку здобула перемогу команда Томашгородського ліцею з рахунком 0:5.
За вихід у фінал зіграли команди Рокитнівського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» та Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей». Гра була не легкою. Холод і складні погодні умови давались в знаки. І все ж таки юнаки боролись до останнього. З рахунком 1:0 перемогу здобули наші футболісти.
23 жовтня команда нашого ліцею пройшла у фінал районних змагань з футболу «Шкіряний м’яч», де здобула перемогу. Тренер Ониськевич І.В. буде тренувати хлопців до обласних змагань , які проходитимуть навесні 2016 року.
Вітаємо наших переможців і бажаємо їм успіху й наполегливості в тренуванні!
Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика
Міжнародний конкурс знавців української мови започаткував великий українець із Канади Петро Яцик. Вперше конкурс був проведений у 2000 році, маючи на меті піднесення престижу української мови серед молоді та утвердження її державного статусу. Відтоді конкурс відбувається щорічно, відзначаючи кращих знавців української мови з-поміж учнів, студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів як України, так і зарубіжних країн. Кожного року беруть участь у конкурсі імені Петра Яцика і учні нашої школи.
Із 12 по 16 жовтня у ліцеї проходив І етап (шкільний) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь кращі мовознавці серед учнів 3-11 класів. Школярі продемонстрували свою грамотність, уміння творчо мислити, образно висловлюватися.
Сім учнів-переможців І етапу захищали честь нашого ліцею у ІІ етапі (районному). Це Близнюк Юлія (3-Б кл.), Кириловець Світлана (4-В кл.), Зарченко Тарас (5-А кл.), Богданець Вікторія (6-В кл.), Кулакевич Тетяна (7-В кл.), Богданець Ольга (8-А кл.), Пахнюк Тетяна (9-Б кл.), Тимощук Софія (10 кл.), Сіротко Катерина (11-Б кл.).
Переможцями ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали :
ІІ місце – Близнюк Юлія (3-Б кл., вчитель Стрілець Н.І.);
ІІІ місце – Кулакевич Тетяна (7-В кл., вчитель Мосійчук В.П.);
ІІІ місце – Богданець Ольга (8-А кл., вчитель Доля І.В.);
ІІІ місце – Пахнюк Тетяна (9-Б кл., вчитель Тіт О.О.).
Вітаємо юних знавців української мови, зичимо великих успіхів у навчанні та нових звершень!
Тиждень біології та хімії
Із 12 по 16 жовтня проходив перший предметний тиждень - тиждень біології. Протягом якого діяла виставка-конкурс малюнків "Земля наш спільний дім"; було проведено тренінг догляду за зубами, біологічний турнір, гру "Брейн-ринг"; біологічну вікторину "Про все на світі" та день відкритих дверей у кабінеті хімії для молоших школярів.
У вівторок 13 жовтня було проведено «Брейн-ринг-біологія» сезону 2015 року. Учні 11 класу доклали максимум зусиль в брейн-ринзі та взяли активну участь у данному заході. Перша команда називалася "Актив", друга - "Розумні комахи". В ході напруженої гри, грандіозних стратегій та технік, з рахунком 14:8 перемогла команда … "Розумні комахи"!
Хоча для одних це була радість перемоги, а для інших хвилювання через поразку, але всі розуміли, що гра відбулася, пройшла яскраво і переможці були виявлені в абсолютно чесній боротьбі.
І треба сказати, що всі ці зусилля було витрачено недарма. За відгуками учнів гра цього року перевершила всі їхні очікування, була наповнена інтелектуальними, захоплюючими та досить складними і в той же час цікавими завданнями і конкурсами. Позитивні враження ще надовго залишаться в пам’яті наших учнів.
В завершенні необхідно визнати, що конкурс «Брейн-ринг-біологія» це гра не лише розуму, а й стратегії, тактичних ходів та логічної послідовності. Тому бажаємо нашим учням натхнення та не зупинятися на досягнутому, адже все ще попереду і немає нічого краще за саморозвиток!
У рамках проходження тижня біології вчителем Пахнюк Ю. В. було проведено тренінг щодо правильного догляду за зубами. Учасники тренінгу, а це були учні 11 Б класу, дізналися, що найнеобхіднішою умовою для здоров'я зубів та ясен - це підтримка правильної гігієни ротової порожнини. Здорові зуби - це не просто складова привабливої зовнішності та гарного самопочуття. Це ще і запорука повноцінного харчування і розбірливої мови. Від стану ротової порожнини багато в чому залежить здоров'я Вашого організму в цілому.«Між регулярними візитами до стоматолога кожен із нас має дотримуватися простих рекомендацій, що значно зменшує ризик розвитку карієсу, пародонтозу й інших захворювань ротової порожнини. До них відносяться: двічі на день чистіть зуби зубною щіткою і щодня прочищайте міжзубні простори зубною ниткою; дотримуйтеся збалансованого режиму харчування, обмежуючи проміжні закуски між основними прийомами їжі; використовуйте продукти для догляду за ротовою порожниною із вмістом фтору, у тому числі й зубну пасту із вмістом фтору; полощіть рот ополіскувачами із вмістом фтору, дотримуючись рекомендацій Вашого стоматолога; якщо Ви живете в місцевості, де вода не фторується, стежте за тим, щоб споживати збагачену фтором воду або харчову добавку фтору»,- запевняла всіх вчителька біології.
Наші земляки - захисники України
Серед всіх великих свят Покрова Пресвятої Богородиці шанується українцями особливо. В Україні цей день відзначається як День українського козацтва та День захисника України. Напередодні цього свята в нашому ліцеї відбувся виховний захід «Наші земляки – захисники України» під час якого відбулося відкриття військово-патріотичного центру. Учні підготували виступи про випускників нашої школи та батьків учнів учасників АТО : Бунька Богдана Сергійовича, Близнюка Арсена Васильовича, Муханькова Олега Сергійовича, Муханькова Ігоря Сергійовича, Берташа Івана Руслановича, Ражика Валентина Петровича, Богданця Дмитра Анатолійовича, Ничипорчука Ігоря Івановича, Трохимчука Панаса Панасовича, Терещука Юрія Петровича, Ничипорчука Сергія Олексійовича, Боковця Олександра Володимировича, Зубчика Сергія Миколайовича, Ковальчука Констянтина Олександровича, Примака Миколу Ілліча, Колодича Миколу Миколайовича, Богданця Юрія Павловича та Яременка Олексія Петровича. Ці молоді хлопці та чоловіки стали на захист цілісності нашої держави і є прикладом мужності та героїзму.
Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про випускника нашої школи Віталія Маринича – розвідника 3-го батальйону 51-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, який загинув під Волновахою на Донеччині.
Прийшов на наш захід і випускник нашої школи Богдан Бунько, який був учасником бойових дій в АТО.
Наприкінці свята було нагороджено дипломами учнів ліцею Мєлікову Сандру (8-Б клас) та Пахнюка Миколу (11-А клас) за участь у змаганнях зі стрільби присвяченому Дню захисника України.
Захід виявився дуже зворушливим і не залишив жодної байдужої людини.
Наостанок хотілося б закінчити словами отця Йосипа «Божого благословення для всіх нас і хай ненька Україна буде в ласці Божій, а Матір Божа накриє всіх своїм омофором».
Змагання з легкої атлетики
Відповідно до положення «Про проведення змагань в залік ХVІІІ обласної спартакіади школярів у 2015-2016 навчальному році 07 жовтня 2015 року були проведені змагання з легкої атлетики серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнівського району. Змагання проходили на стадіоні «Ювілейний» смт. Рокитне. До змагань допускалося 19 учнів 1999 року народження та молодші та 3 учні 1998 року народження, що навчаються в школі.
Команда нашого навчального закладу прибула на місце проведення до десятої години ранку в складі тренера – Ониськевича Ігора Володимировича та команди: Лопуги Євгена (9-Б кл.), Пркопчука Дмитра (9-В кл.), Попача Вадима (11-А кл.), Кулакевича Олександра (10 кл.), Шеремета Дмитра (9-В кл.), Кляпка Петра (10 кл.), Ковальчука Олександра (9-А кл.), Богданця Владислава (9-Б кл.), Кулакевича Владислава (9-В кл.), Шульжик Людмили (10 кл.), Нестерчук Марії (9-В кл.), Пахнюк Тетяни (9-Б кл.) та Плотки Ольги (9-В кл.).
Змагання проводились згідно діючих правил з легкої атлетики. В загальному заліку збірна нашої школи посіла дев’яте місце серед двадцяти команд району.
День вчителя
Ще зранку в нашому ліцеї панує атмосфера радості й піднесення : школярі вітають своїх наставників зі святом - Днем учителя.
Одинадцятикласники запросили учителів до святково прибраної зали на концерт. Учні зі словами вдячності звернулися до всіх учителів, продемонстрували гумористичні сценки "Урок фізкультури проводить учитель української літератури" та "Англійська мова в ПТУ". Ці епізоди з життя школи викликали у кожного посмішку. Чимало пісень звучало в цей день. Вітали учителів і молодші школярі. На свято завітали й гості - В.П.Близнюк та А.А.Кінчур, які з теплими словами привітань звернулися до всіх присутніх.
Свято вдалося на славу. Всі учителі в хорошому настрої продовжили свій робочий день, сіючи "розумне, добре, вічне".
Шкільна родина - воїнам АТО
Українці – це не просто нація, де кожен сам за себе. Ми народ, де кожен тримається один одного, допомагає, дбає про тих, хто цього потребує. На сьогоднішній день це військові та добровольці, які відстоюють свободу і територіальну цілісність нашої держави.
Учні нашого навчального закладу переймаються болями України, надають посильну допомогу нашим захисникам. Протягом минулого навчального року неодноразово були проведені такі благодійні акції, як «Допоможи солдату», «На допомогу українській армії», «Лист пораненому», під час яких продукти харчування, теплі речі, засоби гігієни, листи та малюнки маленьких українців були відправлені в зону АТО шляхом нашої тісної співпраці з волонтером А.Ковальчук.
Та ми на цьому не зупинилися. Другого жовтня 2015 року спільними зусиллями учнів та вчителів була надана допомога випускникові нашої школи Терещуку Юрію
Петровичу, який з 12 березня 2014 рокуслужить у 152 бригаді в Донецькій області під Маріуполем.
Зараз Юрій у відпустці. Та навіть вдома він не може спокійно спати, так як думки його постійно там, де зараз ще неспокійно, де його товариші-побратими. Поспілкувавшись з ним, ми вирішили йому допомогти. Адже вже 04 жовтня він знову повертається в зону бойових дій.
Таким чином члени учнівського самоврядування під керівництвом педагога-організатора М.М.Ониськевич протягом двох днів зібрали кошти та закупили найнеобхідніші речі, які і були передані Юрію Петровичу. Зі словами вдячності звернувся він до нас, а ми в свою чергу побажали йому всього найкращого та швидкого повернення додому.
Весь наш шкільний колектив і надалі буде допомагати нашим бійцям і підтримувати їх, адже вони справжні герої нашого часу.
Турпохід до Дня туриста
Протягом 24-27 вересня туристи туристсько-краєзнавчого гуртка «Беркут» здійснили 4-денну експедицію за маршрутом: с. Карпилівка – ур. Кам’яний Брід – ур. Горби – с. Старики – с. Осницьк – ур. Кут - с. Сехи – оз. Тухове. Похід був приурочений до дня Туриста. Юні мандрівники подолали 52 км. шляху уздовж течії р. Льви. Під час експедиції було досліджено сучасний екологічний стан річки у межах Рокитнівського району. Результати дослідження будуть відображені у звіті, але вже нині можна відзначити, що висновки будуть невтішні.
Щедра осінь на Поліссі
Завітала осінь до нас на Полісся
Одягла калину в червоне намисто…
Непомітно минуло жарке літо. І ось уже стоїть на порозі неповторна золота осінь. Завітала вона в гості і до нашого ліцею. Це велике свято для учнів початкових класів. До нього вони готувалися дуже старанно: вивчили пісні і вірші про осінь-чарівницю, підготували малюнки, створили разом з батьками цікаві композиції із природних матеріалів і дарів осені.
Вчителі організували виставку дитячих робіт для учнів НВК, батьків та гостей; провели виховні заходи «Осінь в гості завітала», «Щедра осінь».
На підсумковій лінійці активним учасникам було вручено грамоти, а вчителям винесено подяки.
День здоров'я
Традиційно на початку вересня наша школа святкує "День здоров'я", який організовано та проведено 18 вересня. В рамках проведення заходу відбулися спортивні змагання під гаслом «Здоров’я кожної дитини – це скарб всієї України» серед учнів школи. До свята долучилися гості голова Рокитнівської РДА Кушнір М.З., перший заступник голови райдержадміністрації Берташ О.В., керуючий справами Рокитнівської районної ради Близнюк В.П., голова піклувальної ради школи Кінчур А.М., методист Рокитнівського РМК Маринич В.М. Спортивне свято розпочалося із виконання гімну та урочистого підняття Державного та Олімпійського прапора.
До програми увійшли спортивні змагання : "Веселі старти" серед команд 3-4 класів та шкіл Освітнього округу, "Старти надій" серед команд 5-6 класів, "Козацька естафета" між командами учнів 7-8 класів, "Туристична естафета" між командами учнів 9-11 класів, показові виступи авіамоделістів Будинку дітей та молоді під керівництвом Волевача С.М. Також діяла виставка-конкурс малюнків "Ми юні олімпійці!" серед учнів 2-4 класів та виставка робіт Будинку дітей та молоді, дружній матч волейболу між командами учителів та учнів.
Всіх учасників змагань об'єднав дух чесного суперництва та відчуття відповідальності за результативність командної гри, але переможених сьогодні не було, адже перемогли здоров'я та спорт. По завершенню свята учасники були нагороджені грамотами та подарунками.
Перше вересня - День знань
Вересень починається Святом знань, просвіти, науки. Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. У цей святковий і, по суті, новітній день кожна мама чи тато, дідусь чи бабуся прокинеться якнайраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж допоки видно її дитину.
В цей чарівний час дозвольте привітати усіх вчителів, батьків та учнів із традиційним святом першого дзвоника – Днем Знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, святом молодості та надії .
Цьогорічний навчальний рік по всій Україні розпочнеться Першим уроком, який присвячений нашій державі – Україні.
Україна — це чарівна природа: високі гори й неосяжні степи, плодючі чорноземи, тополя у волошковому полі, хрущі над вишнями, калина у
дворі, п’янкі любисток і м’ята, верба край дороги, жовтогарячі соняшники на струнких стеблах…
Україна — це неповторна культура: ніжна лірична пісня, героїчна, сповнена патріотизму дума, вишитий рушник на покуті, розмальована святкова писанка, мова солов’їна… Україна — це все, що навколо нас. Це та земля, де ми народилися, де завжди на нас чекатиме батьківська домівка, зігріта теплим родинним затишком, добротою та материнською ласкою, це — наша Батьківщина, найкраща і найрідніша, завжди захоплива у своїй непізнаності.